Ladataan Tapahtumat

« Kaikki Tapahtumat

  • Tämä tapahtuma on mennyt.

Osaamisperusteiset kurssikuvaukset

11.1. 09:00 - 25.2. 11:00

Onno, logo

ONNO-hankkeen järjestämät ainekohtaiset osaamisperusteisten kurssikuvausten suunnittelut toteutuvat keväällä 2022, mukana vertaiskouluttajat eri opistoista. Ei ennakko ilmoittautumista. Tule mukaan suunnittelemaan kurssikuvauksiasi osaamisperusteisiksi!

 

Viikko 4

Kädentaidot: Marjut Sonninen ja Pirjo Pentti

ma 24.1. klo 17.30–19.30. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Liikunta: Maisa Gustafsson ja Ritva Hänninen

ti 25.1. klo 14.00-15.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Musiikki: Heli Björkman ja Toni Jaatinen

ti 25.1.2022 klo 9.00–10.30 (uusille). Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Kädentaidot: Marjut Sonninen ja Pirjo Pentti

ke 26.1. klo 9.00–11.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Kotitalous: Joanna Kopra ja Päivi Kiviniemi-Kaikkonen

pe 28.1.2022 klo 13.00–15.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Kuvataide: Niina Ollanketo ja Lea Karjalainen

 Pe 28.1. klo 16.30–17.30. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Viikko 5

Kielet: Tarja Laakso ja Hanna Fridolfsson, 

pe 11.2.2021 klo 15.00–16.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Viikko 6

 Musiikki: Heli Björkman ja Toni Jaatinen

8.2.2022 klo 9.00–10.30 (kurssikuvauksia). Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Liikunta: Maisa Gustafsson ja Ritva Hänninen

ke 9.2. klo 17.00-18.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Kotitalous: Joanna Kopra ja Päivi Kiviniemi-Kaikkonen

torstaina 10.2.2022 klo 10.00-12.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

TanssiRoosa Teppola ja Niina Vartiainen, 

la 12.2.2022 klo 11.00–13.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Viikko 7

Liikunta: Maisa Gustafsson ja Ritva Hänninen

ti 15.2. klo 14.00-15.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

TVT: Mika Suonperä

ke 16.2.2022 klo 15.00–17.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Teatteri: Jenni Mattila ja Tatja Hirvenmäki,

pe 18.2 klo 10.00–12.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Viikko 8

Kuvataide: Niina Ollanketo ja Lea Karjalainen

Ti 22.2. klo 13.00-14.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

Kädentaidot: Marjut Sonninen ja Pirjo Pentti,
ma 21.2. klo 17.30–19.30. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

pe 25.2. klo 9.00-11.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Viikko 9

Kotitalous: Päivi Kiviniemi-Kaikkonen ja Joanna Kopra
tiistai 1.3. klo 12–14. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Viikko 11

Kuvataide: Niina Ollanketo ja Lea Karjalainen

ti 15.3. klo 13.00-14.00. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

Tanssi: Roosa Teppola ja Niina Vartiainen

la 19.3.2022 klo 13-15. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Viikko 12

Tanssi: Roosa Teppola ja Niina Vartiainen

la 19.3.2022 klo 13-15. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

 

Viikko 13

Kuvataide: Niina Ollanketo ja Lea Karjalainen

te 1.4. klo 16.30-17.30. Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

Tiedot

Alkaa:
11.1. 09:00
Loppuu:
25.2. 11:00
Tapahtumaluokka: